LOGO

Hakkımızda

Biz iki kardeş, damadım ve kızım ile birlikte gerçek balı üretmek için arıcılık işine tüm kalbimizle ve bedenimizle yorulmadan dinlenmeden ve tüm arıcılık tekniklerini takip ederek gönül vermiş kişileriz.

Televizyonlarda tanıtımı yapılan, marketlerde satılan sahte ballara sinirlenerek kendimize çocuklarımıza, torunlarımıza ve yakın eş dost çevremize gerçek, katıksız ve hilesiz bal sunmak için önce hobi olarak bal üretmeye başladık.

Ürettiğimiz ballar, ailemizin ve dostlarımızın hoşuna gittikten sonra dört yıllık bir AR-GE çalışması neticesinde modern arıcılık tekniklerini uygulayarak şu anda 250 kovana ulaşan bir üretime ulaşmış bulunmaktayız.

Üretmiş olduğumuz bal, polen ve propolis gibi arı ürünlerini kaliteden ödün vermeden; sanayi bacalarının olmadığı, tarım ilaçlarının yapılmadığı Karadeniz’in kestane ormanlarından ve Orta Anadolu ile Ege’nin yaylalarından sofranıza sunmaktayız.

Üretmiş olduğumuz şifalı, katıksız arı ürünlerini; kimyasal analizleri yapıldıktan sonra bize inanmış olan müşterilerimize sunmayı görev bildik.

Arı ürünleri ile ilgili aklınıza takılan tüm sorulara cevap vermekten mutluluk duyarız, bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.